بازداشت چهل نفر در زاهدان


احمد رضا رادان با حضور در زاهدان و اعلام اینکه "پليس 40 نفر را كه قصد ايجاد ناامنی در شهر زاهدان را داشتند دستگير كرد"، گفت: وضعيت امنيتی زاهدان در حال حاضر عادی است و مشكل خاصی وجود ندارد.
به گزارش رسانه های داخل ایران ، احمد رضا رادان با حضور در زاهدان گفت: وضعيت امنيتي زاهدان در حال حاضر عادي است و مشكل خاصي وجود ندارد. پس از انفجار بمب در شهر زاهدان عده‌اي قصد ايجاد ناامني در شهر را داشتند، كه اين افراد با حمايت مردم و توسط پليس دستگير شدند.
وي گفت: در اين حادثه متأسفانه 2 تن از مأموران نيروي انتظامي به شهادت رسيدند و تعداد 10 تن از پرسنل نيروي انتظامي مجروح شدند، حال تعدادي از آنان وخيم است.
سردار رادان افزود: ريشه ناامني‌هاي شكل گرفته در سيستان و بلوچستان در آن سوي مرزها دارد، هشدار مي دهيم كه صبر و تحمل ايران مدت دارد.
جانشين فرمانده نيروي انتظامي گفت: جمهوري اسلامي اين حق را براي خود قائل مي‌داند كه بتواند با اشراري كه ناامني ايجاد كنند و به آن سوي مرز متواري مي شوند، برخورد كند.
به دنبال وقوع دو انفجار انتحاری در شهر زاهدان و کشته شدن دست‌کم ۲۸ تن، مقامات جمهوری اسلامی به این حادثه واکنش نشان داده و یکی پس از دیگری کشورهای خارجی و «ایادی آنها» را مسئول این حمله تروریستی معرفی می‌کنند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم