تظاهرات و اعتراض شدید كارمندان دولتی در فرودگاه مهرآباد


سایت حکومتی صراط نیوز حامی دولت احمدی نژاد: صبح يكشنبه مسافرين فرودگاه مهرآباد در حالي كه منتظر دريافت كارت پرواز خود بودند در عين ناباوري شاهد صحنه بسيار زننده دعوا و سروصداي كارمندان سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري بودند كه نسبت به انتقال خود به شيراز معترض بوده و سرو صداي بسياري را نسبت به اين تصميم راه انداخته بودند.
بسياري از آنها كه با لباس هاي نسبتا رسمي در فرودگاه حضور يافته بودند نسبت به انتقال خود به استاني ديگر به شدت ناراضي بوده و علاوه بر درگیر شدن با بعضي مسئولين با جنجال جو فرودگاه مهرآباد را متشنج كردند.
برخی از این کارمندان که با الفاظ بدی رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری را مورد خطاب قرار میدادند با دخالت همکاران خود از صحنه دور شدند.
در اين ميان خانمي ميانسال با صداي بلند ضمن بيان اينكه همسرش با ادامه كار وي در استاني ديگر مخالف است و او مجبور است از كار خود استعفا دهد ، مسئولين خود را مورد خطاب قرار داد.
پيش از اين نیز برخي از كارمندان سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در اعتراض به تصميم ناگهاني انتقال از تهران مقابل مجلس شوراي اسلامي دست به تجمع زده بودند
اعتراض كارمندان اين سازمان كه انتقال آنان به استانهاي ديگر زندگي روزمره آنها را با مشكل مواجه كرده است در ملاء عام باعث جوسازي هاي عده اي عليه دولت شده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم