اطلاعیه جدید جنبش مقاومت جندالله در مورد ادعای دروغین معاون امنيتي وزير کشور ایران


بسم الله الرحمن الرحیم
بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران (جندالله ) اظهارات معاون امنیتی وزیر کشور ایران را در مورد دستگیری افراد کمک کننده در عملیات استشهادی شهید اعظم را به شدت تکذیب می نماید.
معاون امنیتی وزیر کشور که دید با شکست نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و نظامی در بلوچستان ، رژیم رسوای خلایق شده است و خصوصا سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رسواتر شده اند به دروغ پراکنی روی آورده است تا به زعم باطل خویش بر شکست و رسوائی پرده نهد و به همین دلیل تناقض در گفتارش مشهود است و در ابتدا ادعا می کند که" تعدادي از کمک کنندگان به عوامل عملیات زاهدان دستگير شده اند و باز در آخر سخنانش فقط بر شناسائی حامیان تاکید می کند و می گوید:و افرادي که به اين افراد کمک کرده اند ، حتما شناسايي شده اند و با آنان برخورد خواهد شد.
و اگر واقعا افرادی مرتبط با عملیات شهید اعظم دستگیر شده اند چرا پنهان نگه داشته می شوند و این دستگیری ها رسانه ای نمی شود و این ادعا جز دروغ چیزی دیگر نمی تواند باشد و تنها احتمالی که باقی می ماند این است که رژیم پلید ولایت جهل و جور قصد جنایت دارد و باز می خواهد چهره کریه و شیطانی و پلید خود را با اعدام چند جوان بی طرف به نمایش بگذارد و افرادی دستگیر شده اند تا شکنجه شوند و سپس به ناکرده ها اعتراف کنند و آنگاه برای شاد کردن متجاوزان زابلی اعدام شوند.
لذا جنبش مقاومت هشدار می دهد و باز هم هشدار می دهد که اگر یک جوان بلوچ بناحق اعدام شود زابلیهای متجاوز هدف حملات شدیدتر از عملیات شهید اعظم(ره) قرار خواهند گرفت.
و رژیم و ایادی مزدور و خبیثش خوب بدانند که هنوز ما در آغاز انتقام شهید اعظم (ره ) هستیم و عملیات زاهدان اولین عملیات شهید اعظم بود و عملیات های شهید اعظم در راه هستند و هر اعدامی با عملیات استشهادی پاسخ داده خواهد شد.
در آخر پیام رهبر دلیر جنبش مقاومت حاج محمد ظاهر را خطاب به متجاوزان نقل می کنیم که فرمودند : قسم به ذات الله چنان شما را در هم شکنیم که اثری از شما در بلوچستان باقی نماند.
جنبش مقاومت مردمی جندالله

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم