رژیم آخوندی بداند با پخش اعترافات دیکته ای رهبر جنبش ، آتش بلوچستان شعله ورتر خواهد شد


رژیم آخوندی بداند با پخش اعترافات دیکته ای رهبر جنبش ، آتش بلوچستان شعله ورتر خواهد شد

رژیم دیوانه و سرگردان شده است ، دست به هر کاری میزند از حرکات بچگانه گرفته تا حرفهای چوپان دروغگو ، در اصل رژیم را آتش بر گرفته است و میخواهد این آتش شعله ور را خاموش کند.

رسانه های رژیم آخوندی یکی پس از دیگر تریبون اعترفات دیکته ای و صحنه سازی شده رهبر جنبش مقاومت شده اند ، شب و روز آرام و قرار ندارند ؛ کارهای عجیب و غریبی میکنند ، گاهی در پرس تی وی و گاهی شبکه یک و الان که نوبت شبکه دو شده ، گاهی صحنه های نمایشی را سیاه و گاهی سفید ، و گاهی چهره ی رهبر جنبش را با دوربین سیاه میکنند تا چهره اش نورانی جلوه ندهد ، عجیب ! میخواهند در تبلیغات دروغین شان چهره ی رهبر جنبش را در بین مردم بلوچستان و جهانیان بد جلوه دهند ، غافل از اینکه محبوبیت رهبر جنبش روز به روز افزایش یافته و حتی مردم با غیرت سرزمین بلوچستان در هنگام پخش اعترافات دیکته ی تلویزیون هایشان را خاموش میکنند و مشت محکمی بر ترفندهای رژیم آخوندی میزنند.

هدف رژیم از پخش این گونه حرکات وحشیگرانه اینست که مبارزین سرزمین بلوچستان را از ادامه مبارزه باز دارد و آتشی که در بلوچستان شعله ور شده خاموش کند ، رژیم بداند هنگامیکه برادر رهبر جنبش شهید عبدالحمید در اسارت بود و رژیم از رهبر جنبش خواسته بود که اگر از ادامه ی مبارز دست بردارد ، برادر ایشان را آزاد خواهید کرد ورنه اعدام میکند، رهبر جنبش جوابی آتشین به رژیم میدهد و قسم یاد میکند اگر رژیم تمام اعضای خانواده ایشان را اعدام کند دست از مبارزه بر نخواهید داشت و حتی یک وجب عقب نشینی نخواهید کرد.

رژیم بداند که ملت غیور سرزمین بلوچستان گول صحنه های نمایشی را نخواهید خورد و اگر امیر عبدالمالک در نزد شاگردنش نیست ولی هدف و فکر و راه امیر عبدالمالک هست و تا آخرین قطره ی خون شاگردانش از سرزمین بلوچستان دفاع خواهید کرد و به مبارزه ادامه خواهید داد .

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم