دستگیری ظاهر گمشادزهی ضربه ای سخت به پیکر نظام در منطقه


دستگیری ظاهر گمشادزهی بزرگترین عامل نظام در منطقه سراوان که منطقه استراتژیک کوه سفید تحت اختیارش بود و همیشه مبارزان در استفاده از این منطقه دچار مشکل می شدند ضربه سختی بر پیکر نظام پوسیده ولایت سفیه زد و باری دیگر اقتدار اطلاعاتی جنبش را به نمایش گذاشت.
آقای ظاهر گمشادزهی در حالی از خانه اش خارج شده بود که نزدیک ترین افراد خانواده از خروجش خبر نبودند و خروجش فقط با هماهنگی فرمانده اطلاعات سپاه استان آقای ذاکری انجام گرفته بود و هیچ کس دیگر اطلاعی از وی نداشت که سربازان خدا و سرمچاران بلوچستان بر او و گفتگویش با مقامات امنیتی استان اشراف داشتند و با اقتدار تمام این نماینده اعلای رژیم در منطقه را دستگیر کردند و این مزدور برای سپاه و اطلاعات چنان مهم بود که برای آزادیش حاضر شدند مبلغ ده ملیارد تومان بپردازند اما ده ملیارد تومان برای مبارزان چیزی نبود و باید این عامل پلید به سزایش می رسید.
ظاهر گمشادزهی عامل مهمی برای ارتباط سپاه پاسداران با گروه تروریستی سپاه محمد در پاکستان بود و دستگیری وی اطلاعات زیادی را در این زمینه همه لو داد.
این اولین بار نیست که رژیم در طرحههای تروریستی اش شکست خورده است تاکنون تمامی مخبران و مزدوران رژیم که برای عملیات علیه جنبش آمده اند از بین رفته اند و در یک مورد هم رژیم موفق نشده است که به جنبش ضربه ای بزند و فقط طی سال گذشته بیش از ده گروه تروریستی اطلاعاتی نظام دستگیر شده اند و بسیاری پس از دستگیری آزاد شده اند و آنهائی که جنایت کرده اند از بین رفته اند و معلوم نیست این رژیمی که چنین بدبخت و ذلیل و خوار است چگونه اظهار اقتدار می کند و مردم را می فریبد.
این هم از اقتدار رژیم که نتوانست از بزرگترین عاملش در منطقه حفاظت کنند و این فرد ملعون بدستان پر قدرت فرزندان فاروق و حیدر به سزای اعمالش رسید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم