بیانیه عملیاتی لشکر مالکی


بسم العزیز المنتقم

فدائیان عمر و لشکریان مالک هفت عملیات کشنده در بلوچستان را با موفقیت انجام دادند و 7 تن از کافران و مشرکان متجاوز را در زاهدان و حومه به درک واصل کردند.

این عملیاتها پس از اعدام شهید عبدالحمید و پخش اعترافات زورکی از پیشوای بزرگ و امام مجاهدان آغاز گردید و بحمدالله که با موفقیت انجام گرفت و سه راننده تاکسی زابلی پلید در شهر زاهدان توسط لشکر به درک واصل شدند و یک کارمند کافر متجاوز در زاهدان به ضرب چاقو هلاک و سه کافر دیگر در سطح شهر زاهدان به درک واصل شدند و این عملیاتها تا آزادی امام مجاهدان ادامه می یابد.

شیعیان کافر و مشرک که بدترین کافر هستند یا باید امام مجاهدان امیر عبدالمالک را آزاد کنند و یا نابود می شوند و یا بلوچستان را ترک کنند و راهی دیگر برایشان نمانده است.

سزای مشرکان و اولاد خمینی که بدترین مشرک بود و امامان را درجه خدائی می داد و می گفت :ان لائمتنا قوة تکوینیة تخصع لسیطرتها جمیع ذرات الکون .کتاب ولایت فقیه تالیف خمینی .یعنی امامان ما در کائنات قدرت دارند و تمام ذرات کائنان در برابر اماماان سر فرود می آورند ادعائی که مشرکان عرب برای بتهای خود نمی کردند و الله می فرماید که تمام کائنات فقط برای الله سر فرود می آورند و سزای چنین مشرکانی فقط مرگ است و کشتار و بس
لشکر مالکی پس از تکمیل مرحله آموزش و تربیت افراد آمادگی خود را برای اجرای عملیاتهای آتشین و شیعه کش در بلوچستان آغاز خواهد کرد و به هیچ شیعه ای در بلوچستان اعم از کارمند و نظامی و عادی و معلم و زن و مرد رحم نمی شود زیرا همه مرتد و کافر و اشغالگر هستند و سزای اشغالگران کافر و مرتد و شیعیان خبیث قتل و کشتار است و شیعیان خبیث و صیغه زاده های ملعون بهتر است در فکر خروج از بلوچستان باشند زیرا که رژیم به هشدار لشکر توجه ننمود و با به تصویر کشیدن رهبر عالیقدر و بزرگوار و امام مجاهدان و قائد سلحشوران اعلام جنگی خونین کرد که این جنگ همه شیعیان کافر و صیغه زاده های نجس را هلاک و تباه خواهد کرد.
شیعیان به اتفاق علمای اهلسنت و امامان چهارگانه به خاطر اعتقاد به تحریف قران و انکار ختم نبوت و عقیده خبیثه امامت و تکفیر اصحاب پیامبر و تهمت زدن به امهات المومنین ؛ کافر و مرتد و از دین اسلام بدر هستند و در مرحله بعدی سرزمین ما را اشغال کرده اند و طبق شرع ما مکلف به اخراج کافران اشغالگر از سرزمین خود هستیم و در این جنگ زنان و کودکان و عوام شیعه شریک هستند و مانند اسرائیلیهای اشغالگر هستند و عینا همان حکم را دارند وباید تباه و نابود شوند.
شیعیان بدترین کافر و کثیف ترین کافران و نجس ترین کافران و خبیث ترین کافران هستند چنانچه شیخ الاسلام حافظ ابن تیمیه ره می گوید شیعیان بدتر از یهود و نصارا هستند و خطرشان بر امت اسلام بیشتر از خطر یهود و نصارا است لذا سزای این کافران خبیث مرگ و کشته شدن است.
لشکر مالکی اعلام می کند که به هیچ شیعی در بلوچستان رحم نمی شود و همه و حتی معلمانی که در روستاها درس شرک و کفر می دهند کشته خواهند شد و در داخل خانه های شیعیان کافر و مشرکان نجس نارنجک انداخته خواهد شد و قبلا گروهها در منطقه جای گرفته اند و الان آماده جنگ هستند و برای آخرین بار اعلام می کنیم که شهرها و روستاهای بلوچستان را شیعیان خبیث و صیغه زاده های ملعون ترک کنند زیرا که به آتش کشیده خواهند شد و تباه خواهند شد و نابود خواهند شد و به هیچ شیعه ای رحم نخواهد شد.
صیغه زادگان بهتر است به صیغه خانه های مشهد و قم بروند ودر دیار ریگی جای برای آن کافران پلید و خبیث و کثیف و نجس نیست و چنان کشته شوند که مایه عبرتی برای همه توله های خمینی پست فطرت شود.
خبیث ها چه فکر کرده اند که می توانند براحتی در دیار مسلمانان به شرک و کفر و خباثت ادامه دهند کلا و هرگز و ممکن نیست و راه تمامی مشرکان پلید قتل و کشتار است و بس
لشکر خون شیعان کافر را چنان بریزد که نشانه های خون پلیدشان بر در و دیوار بلوچستان باقی بماند تا دیگر کافر و مشرکی جرات پا گذاشتن در بلوچستان را نکند. مرگ در انتظار متجاوزان کافر شیعه به بلوچستان

لشکر مالکی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم