سيدعلي غافله -ولايتش باطلهآقای خامنه‌ای از آنجا که اخیرا روز به روز در حال بالا بردن فیتیلهٔ غفلت و در عین حال گستاخی هستید و با توجه به این که ما و دوستانمان در سال ۲۰۱۰ و عصر تکنولوژی زندگی‌ می‌کنیم و معتقدیم شرافت و انسانیت ضمن تسلط نسبی‌ بر علوم پیشرفته روز ۱۰۰% مقدم است بر دیانت و سیاست ، لزومی به وارد شدن در مسائل فقهی‌ و دینی نمی‌بینیم. اما از آنجا که ذهن محصور به اندیشهٔ قرون وسطای جنابعالي اجازهٔ فهم و درک مطلاب فوق را به تو نمیدهد لاجرم با توسل به آنچه که خودت را مدعی رهبری آن می‌دانی و به اجماع نظر علمای برجستهٔ اسلام بطلان هرگونه ولایت حضرتعالی‌ را به شرح زیر اعلام داشته و ضمن سفارش به پیاده شدن از خر شیطان از خداوند منان برایت طلب هدایت و لیاقت جبران گناهان مرتکب شده در سال‌های گذشته را خواستاریم.
ویژگی‌‌های فقیه جامع الشرایط:
۱- اجتهاد مطلق ۲- عدالت مطلق ۳- قدرت مدیریت و استعداد رهبری
مقصود از((فقيه)) دربحث ولايت فقيه، مجتهد جامع الشرايط است نه هركس كه فقه خوانده باشد. فقيه جامع الشرايط بايد سه ويژگي داشته باشد؛ ((اجتهاد مطلق)) ،(( عدالت مطلق)) ، و((قدرت مديريت واستعداد رهبري)).يعني از سويي بايد صدر و ساقه ي اسلام را به طور عميق وبا استدلال واستنباط بشناسد و ازسوي ديگر، درتمام زمينه ها، حدود و ضوابط الهي را رعايت كند وازهيچ ازسوي ديگر، درتمام زمينه ها، حدود و ضوابط الهي را رعايت كند وازهيچ يك تخطّي و تخلّف ننمايد وازسوي سوّم، استعداد و توانايي مديريت و كشورداري ولوازم آن را واجد باشد. اكنون هريك از اين سه ويژگي را مورد بررسي قرار مي دهيم.
الف) ديگر بر هر وجدان آگا ه و ذهن هوشياري روشن و آشكار است كه ، در بحث مربوط به "اجتهاد مطلق " كه از بيخ مرخصي ، زيرا همان روضه خان پنج قراني سوار به دوچرخه در كوچه هاي مشهد بودي كه ، در نيمه خرداد 68 ناگهان خود را بر مسند رهبري امت اسلام ديدي و با تقلبي بي شرمانه ، رساله اي را كه آيت الله شاهرودي (غير ايراني الاصل )برايت نوشته بود به مردم عرضه نمودي و بيست سال باعث گمراهي بسياري از مردم ايران شدي . (دوستان علاقه مند به ريز و بم امور فقهي مربوط به اين مسئله ميتوانند به ماخذ ديني و فقهي خودشان رجوع كنند )
ب)در بحث "عدالت مطلق "هم نقض عدالت از سوي جنابعالي فقط در همین یک سال اخیر بر هر وجدان آگاهی‌ واضح و روشن است. که واضح‌ترین آنها اعلام ریاست جمهوری عروسک گوش به فرمانت(دکتر محمود احمدی‌نژاد) در خطبه‌های نماز جمعه و پیش از اعلام نظر شورای نگهبان بود. و از موارد دیگر می‌توان به صدور دستور سرکوب و کشتار تعداد بیشماری از کسانی‌ که فقط خواهان شفاف سازی در مورد تقلبی که شما و انصارتان صورت‌ داده و منکرش میشدید، بودند ، نام برد.
ج) قدرت مديريت و استعداد رهبري
باز هم براي اينكه جايي براي ابهام و شبهه پراكني باقي نگذاريم و پيروانتان شروع به انكار و هوچي گري نكنند. با توجه به قانون اساسي طاعون محور خودتان عرض ميكنم.
طبق اصل يكصد ونهم همان چيزي كه قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، ناميده ميشود ،ويژگي هاي رهبر، چنين بيان شده است:
شرايط وصفات رهبري:
1- صلاحيت علمي لازم براي افتاء درابواب مختلف فقه.(كه توضيحات لازم در مورد الف ارائه شد)
2- عدالت و تقواي لازم براي رهبري امت اسلام.(موضوععدالت هم در مورد "ب " تشريح شد و در موردتقوي هم با توجه به موارد "الف " و"ب" ديگر چيزي براي توضيح باقي نمي ماند.
3- بينش صحيح سياسي واجتماعي، تدبير، شجاعت ، مديريّت و قدرت كافي براي رهبري.
بينش سياسي تان را ميتوان از رفتارهاي اخيرتان با كشورهاي همسايه و شركاي نفت ايران استنتاج نمود.
بينش اجتماعيتان را ميتوان با رفتتار هاي متحجرانه اي كه اخيرا در مورد موضوع حجاب بانوان در قرن بيست و يك اعمال مينماييد ، استنتاج نمود .
تدبيرتان را هم كه نميدانم از كدام بي تدبيري و حركات نابخردانه تان نام ببرم .
شجاعتتان هم كه همان رفتاريست كه درمورد زندانيان در يند و حضرت آيت الله بروجردي اعمال كرده و ميكنيد و و نيز تهديدات نمايشي كه عليه دولتهاي غربي تكرارش ميكنيد .
در مورد مديريت و قدرت هم كه ، دوستان دين و دنيا باخته و به اصطلاح مجتهدتان ياري رسان امر مديريت و جيره خواران ناپاسدارتان متصدي سكانهاي قدرت هستند .
ضمنا درصورت تعدّد واجدين شرايط فوق، شخصي كه داراي بينش فقهي وسياسي قوي تر باشد مقدّم است.
بنابراين، علاوه براجتهاد مطلق وصلاحيت علمي لازم براي افتاء در ابواب مختلف فقه وهمچنين عدالت وتقواي لازم براي رهبري امت اسلام، استعداد و توانايي رهبري و كشورداري ، شرط ضروري سوم براي فقيه است.(كه وجاهت شرعي و قانوني شما ،در اين مورد نيز كاملا باطل است)
با توجه به موارد فوق هر گونه نماز جماعتي كه به امامت شما اقامه شود ،باطل بوده و ثمرات دنيا و عقبايش نيز شمارا مستفيض خواهد نمود .
پس از اين دم آخري از خداوند و يندگانش شرم كن و ئدست ازادامه اين مسيذ جنون آميز بردار كه اوضاع رفته رفته در حال خطرناكتر شدن است.
ز کوي ميکده دوشش به دوش مي بردند امام شهر که سجاده مي کشــيد به دوش دلا دلالت خيرت کنم به راه نجـــــــات مکن به فسق مباهات و زهد هم مفروش
پاينده و جاويـــــــد ايران

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

از تمامی دوستان محترم متشکریم